Online apskaita PayTraq peržiūri apskaitos principus, sujungiant buhalterių ir jų klientų darbą į vieną


Šis integruotas sprendimas debesyje padės Jums kurti gerus santykius su savo klientais. Paprasta sąsaja ir galingos funkcionalumo galimybės leis teikti kokybiškas paslaugas taupant Jūsų laiką ir išplės klientų spektrą.

Su viena ataskaita Jums bus suteikta galimybė derinti darbą su neribotu klientų ratu, nesvarbu, kur esate. Naudojant online apskaitą, Jūs galėsite prieiti prie kliento duomenų iš bet kurios vietos. Darant buhalterinę apskaitą, daugiau nebereikės pastovių susitikimų su klientais dėl dokumentų perdavimo.

Jūs galėsite sutelkti dėmesį į duomenų analizę ir konsultacijas, o ne į pirminių dokumentų tvarkymą. Nereikės iš naujo siųsti failų ir pakartotinai daryti įrašus. Nebus jokių problemų su nesuderintomis versijomis ir duomenų sugadinimu. Jūs ir jūsų klientai dirbsite toje pačioje platformoje, realiu laiku iš bet kurios vietos.

PayTraq gali pritraukti klientus iš viso pasaulio, siūlydami jiems inovatyvius automatinius valdymo sprendimus debesyje, kurie atitinka smulkaus ir vidutinio ypatumus ir poreikius.

Buhalterinė apskaita debesyje

PayTraq - tai profesionalus buhalterinės apskaitos sprendimas su dvigubo įrašo pagalba. Jūs gausite tai, kas yra būtina buhalterinei apskaitai, be ilgų mokymo valandų.
Didžioji knyga, bandomasis balansas, apyvartos žiniaraštis, chronologinis registras, sąskaitų faktūrų ir parterių išrašai. Remiamės mokesčių apskaitos principais kaip kaupimo, taip ir grynųjų pinigų principais.


Specialūs mokėjimo planai praktikuojantiems buhalteriams ir įmonėms, teikiančioms apskaitos paslaugas

Business 10
Iki 10 įmonių

€70/mėn.
Iki 10 vartotojų
kiekvienoje įmonėje

Business 25
Iki 25 įmonių

€150/mėn.
Iki 10 vartotojų
kiekvienoje įmonėje

Business 50
Iki 50 įmonių

€250/mėn.
Iki 10 vartotojų
kiekvienoje įmonėje

Norėdami gauti papildomos informacijos, tiesiog susisiekite su mumis