Apie mus


Mes kuriame paprastus ir tuo pačiu metu funkcinius verslo valdymo debesyse įrankius.

Mūsų integruoti sprendimai apima sąskaitų faktūrų išrašymą, pirkimų valdymą, atsargų valdymą, darbą su mokėjimais, buhalterinę apskaitą su dvigubo įrašo apskaitos sistema, darbo užmokesčio apskaitą, ilgalaikį ir nematerialųjį turtą, darbą su paskolomis ir kitą.

Mes padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, optimizuojant verslo procesus taip, kad jie būtų efektyvesni.

Contact Us

 

Kas yra "debesis" versle?
"Debesis" yra platforma, leidžianti pasiekti duomenis ir programinę įrangą bet kuriuo metu, bet kur, iš bet kurio įrenginio, turinčio interneto ryšį. "Debesis" sumažina duomenų priklausomybę nuo Jūsų kompiuterio kietojo disko būklės.

Kas yra online buhalterinė apskaita?
Online ir internetinė buhalterinė apskaita - tai yra buhalterinės apskaitos metodas, kuris sukurtas remiantis web-programomis. Skirtingai nuo apskaitos programų darbalaukio versijų, online buhalterinė apskaita nereikalauja įdiegti ir atnaujinti programas Jūsų kompiuteryje. Vietoje to, tam kad paleisti visas apskaitos operacijas ir parengti ataskaitas, naudojama web-naršyklė.

Kodėl "debesis" ir buhalterinės apskaitos programa sukurti vienas kitam?
Online buhalterinė apskaita - tai verslininkų ir buhalterių bendras darbas. Verslo savininkams visada prieinami aktualūs duomenys, kurie užtikrina didesnę įmonės valdymo kontrolę. Valdymo sprendimus "debesyse" paprasta naudoti, jie ekonomiškai efektyvūs ir juos galima integruoti su kitomis online paslaugomis.